Nasze pierwsze rysunki

Po wspólnej rozmowie na temat higieny, mycia rąk i dbania o czystość każdy mógł przenieść swoje wyobrażenia na papier.

Umuzykalniamy się

W ubiegłym tygodniu Biedronki miały okazję poznać różne instrumenty. Cudownego hałasu było co niemiara, a na koniec wspólnie zagraliśmy w rytm muzyki na klawesach

Rozwiń pasję do majsterkowania

Rozwiń pasję do majsterkowania ! pod takim hasłem wybraliśmy się do CASTORAMY na zajęcia z majsterkowania zabawa była wyśmienita

Wyjazd do kina na spektakl

23.04 wybraliśmy się do kina na spektakl „O psie Kasztanie który chciał zostać detektywem” dzięki temu dowiedzieliśmy się jak ważna w życiu jest przyjaźń.

Wizyta w bibliotece

Jakie zasady obowiązują w bibliotece? Kim jest czytelnik? Dlaczego należy szanować książki? Jakie wartości płyną z czytania książek? Na te pytania dzieci z naszej grupy znalazły odpowiedź w bibliotece w Dąbrówce.

Dzień kobiet

8.03 chłopcy nie zapomnieli o naszych małych kobietkach i wręczyli im piękne kwiatki dziękujemy za pamięć :)

kosmos

Układ słoneczny postanowiliśmy sobie przybliżyć poprzez wspólną zabawę a mianowicie wspólne układanie puzzli z układem słonecznym zabawa była wyśmienita!!!!

Mobilne labolatorium

07.03 do naszego przedszkola przyjechało mobilne labolatorium tematem przewodnim były Żywioły przyrody poprzez widowiskowe doświadczenia dowiedzieliśmy się jak powstaje mgła wiry wodne, tornado wodne oraz jaka jest siła wiatru

Warsztaty Żywej planety „Znajomi dinozaurów”

11.01 Grupę Biedronek odwiedził Pan paleontologiem. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca paleontologa oraz miały możliwość obejrzenia skamieliny.Ponadto przy pomocy lupy oglądali kości zwierząt żyjących w czasach dinozaurów oraz zęby rekina.

Cała Polska czyta dzieciom

4.01 tata Eryka odwiedził nas w grupie biedronek w celu przeczytania dzieciom bajki. Były to przygody Tupcia Chrupcia. Dziękujemy bardzo za przeczytanie nam bajki.